Про нас

Ми — неурядова громадська організація, яка має на меті сприяння законній діяльності Інтерполу на території України; інформування добропорядних громадян про цілі та завдання цієї організації, подолання негативних стереотипів, що склалися за часів СРСР, а також спростування чуток, що поширюються з шахрайськими намірами, про нібито приналежність до Інтерполу та вимагання грошей за «вирішення проблем».

В той же час ми надаємо допомогу особам, внесеним до розшукових списків Інтерполу диктаторськими режимами з метою переслідування політичних опонентів.

Крім того, ми надаємо широкий спектр юридичних послуг приватним особам та організаціям, супровід цивільних, господарських та кримінальних справ на будь-якій стадії, захист прав постраждалої сторони та захист від неправомірного переслідування корумпованими правоохоронцями на будь-якому етапі провадження, включаючи допомогу засудженим, відновлення терміну подання апеляції та багато іншого.

Члени нашої організації — здебільшого колишні та діючі співробітники правоохоронних органів, судді, юристи, адвокати різного профілю.

Наразі пріоритетом організації є сприяння у розшуку військових злочинців та передачі їх органам правосуддя України.


Голова правління Смирнов Олександр Володимирович

Член правління Мирошников Олександр Павлович